November 29, 2021

DrumCorps.net

Drum Corps Videos and More 24 Hours a Day!

Opinion – Meta sulmon Bashen, ja sekretet tona! (22 Nentor 2021)

1 min readOpinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #RediShehu #EnidaBozheku #JordanDaci #MentorKikia #IrisLuarasi #YlliManjani #KejdiMehmetaj

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

Të ftuar: Redi Shehu, Enida Bozheku, Jordan Daci, Mentor Kikia, Iris Luarasi, Ylli Manjani

Në lidhje me skype: Kejdi Mehmetaj

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: www.facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

VIEW VIDEO SOURCE

Copyright DrumCorps.net © All rights reserved.