February 25, 2024

DrumCorps.net

Drum Corps Videos and More 24 Hours a Day!

Opinion – Ervis Martinaj, i fshehur apo i ekzekutuar? (1 Shtator 2022)

1 min read#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Të ftuar në Opinion: Klodiana Lala, Artan Hoxha, Eugen Beci, Erzen Breçani, Poli Hoxha, Elton Qyno, Eni Ferhati

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: www.facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

VIEW VIDEO SOURCE

Copyright DrumCorps.net © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.